- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » Kasa Formlarına Göre Bankolar » Dolaplı Bankolar Kasa Banko
38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor
1518 Kasa Banko
35,944.76 ₺ – 50,322.66 ₺Fiyat aralığı: 35,944.76 ₺ - 50,322.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 75 cm 105 H, 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1536 Kasa Banko
43,133.71 ₺ – 57,511.62 ₺Fiyat aralığı: 43,133.71 ₺ - 57,511.62 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1539 Kasa Banko
55,015.33 ₺ – 70,734.00 ₺Fiyat aralığı: 55,015.33 ₺ - 70,734.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H, 340 cm 72 cm 105 H, 360 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün, Sabit Keson_Dolaplı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1567 Kasa Banko
53,264.40 ₺ – 61,458.92 ₺Fiyat aralığı: 53,264.40 ₺ - 61,458.92 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 72 cm 100 H, 280 cm 72 cm 100 H, 300 cm 72 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1568 Kasa Banko
59,708.00 ₺ – 76,767.42 ₺Fiyat aralığı: 59,708.00 ₺ - 76,767.42 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H, 340 cm 72 cm 105 H, 360 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1575 Kasa Banko
56,431.07 ₺ – 71,479.35 ₺Fiyat aralığı: 56,431.07 ₺ - 71,479.35 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 65 cm 105 H, 320 cm 65 cm 105 H, 340 cm 65 cm 105 H, 360 cm 65 cm 105 H, 380 cm 65 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1582 Kasa Banko
62,054.33 ₺ – 79,784.14 ₺Fiyat aralığı: 62,054.33 ₺ - 79,784.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 100 H, 300 cm 75 cm 100 H, 320 cm 75 cm 100 H, 340 cm 75 cm 100 H, 360 cm 75 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1583 Kasa Banko
64,400.66 ₺ – 82,800.85 ₺Fiyat aralığı: 64,400.66 ₺ - 82,800.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 100 H, 300 cm 75 cm 100 H, 320 cm 75 cm 100 H, 340 cm 75 cm 100 H, 360 cm 75 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1603 Kasa Banko
32,592.86 ₺ – 45,630.00 ₺Fiyat aralığı: 32,592.86 ₺ - 45,630.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1672 Kasa Banko
27,415.05 ₺ – 41,122.57 ₺Fiyat aralığı: 27,415.05 ₺ - 41,122.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1722 Kasa Banko
61,458.92 ₺ – 77,847.97 ₺Fiyat aralığı: 61,458.92 ₺ - 77,847.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1747 Kasa Banko
42,570.71 ₺ – 55,607.86 ₺Fiyat aralığı: 42,570.71 ₺ - 55,607.86 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...