- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » Kasa Formlarına Göre Bankolar » Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko
13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor
1516 Kasa Banko
76,542.49 ₺ – 127,570.82 ₺Fiyat aralığı: 76,542.49 ₺ - 127,570.82 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 90 cm 105 H, 340 cm 90 cm 105 H, 400 cm 90 cm 105 H, 440 cm 90 cm 105 H, 500 cm 90 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 400, 440, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1623 Kasa Banko
74,634.99 ₺ – 117,283.56 ₺Fiyat aralığı: 74,634.99 ₺ - 117,283.56 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 350 cm 85 cm 105 H, 400 cm 85 cm 105 H, 450 cm 85 cm 105 H, 500 cm 85 cm 105 H, 550 cm 85 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 350, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1636 Kasa Banko
64,400.66 ₺ – 82,800.85 ₺Fiyat aralığı: 64,400.66 ₺ - 82,800.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 110 H, 300 cm 70 cm 110 H, 320 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H, 360 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1687 Kasa Banko
64,700.57 ₺ – 93,456.38 ₺Fiyat aralığı: 64,700.57 ₺ - 93,456.38 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 80 cm 105 H, 400 cm 80 cm 105 H, 440 cm 80 cm 105 H, 480 cm 80 cm 105 H, 520 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1708 Kasa Banko
58,256.97 ₺ – 85,672.02 ₺Fiyat aralığı: 58,256.97 ₺ - 85,672.02 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1718 Kasa Banko
54,217.14 ₺ – 68,595.04 ₺Fiyat aralığı: 54,217.14 ₺ - 68,595.04 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1722 Kasa Banko
61,458.92 ₺ – 77,847.97 ₺Fiyat aralığı: 61,458.92 ₺ - 77,847.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1762 Kasa Banko
63,955.21 ₺ – 94,051.78 ₺Fiyat aralığı: 63,955.21 ₺ - 94,051.78 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 340, 380, 420, 460, 500 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1834 Kasa Banko
79,784.14 ₺ – 121,892.43 ₺Fiyat aralığı: 79,784.14 ₺ - 121,892.43 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 75 cm 105 H, 400 cm 75 cm 105 H, 450 cm 75 cm 105 H, 500 cm 75 cm 105 H, 550 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 360, 400, 450, 500, 550 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1835 Kasa Banko
66,486.78 ₺ – 88,649.04 ₺Fiyat aralığı: 66,486.78 ₺ - 88,649.04 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 400 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1868 Kasa Banko
167,639.30 ₺ – 215,536.25 ₺Fiyat aralığı: 167,639.30 ₺ - 215,536.25 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1966 Kasa Banko
61,458.92 ₺ – 77,847.97 ₺Fiyat aralığı: 61,458.92 ₺ - 77,847.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 80 cm 110 H, 320 cm 80 cm 110 H, 340 cm 80 cm 110 H, 360 cm 80 cm 110 H, 380 cm 80 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...