Ürünler
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
1812 Kasa Banko
172,331.97 ₺ – 221,569.68 ₺Fiyat aralığı: 172,331.97 ₺ - 221,569.68 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 110 H, 300 cm 70 cm 110 H, 320 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H, 360 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1868 Kasa Banko
167,639.30 ₺ – 215,536.25 ₺Fiyat aralığı: 167,639.30 ₺ - 215,536.25 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1871 Kasa Banko
83,171.32 ₺ – 106,934.56 ₺Fiyat aralığı: 83,171.32 ₺ - 106,934.56 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1877 Kasa Banko
87,863.99 ₺ – 112,967.99 ₺Fiyat aralığı: 87,863.99 ₺ - 112,967.99 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1957 Kasa Banko
97,249.32 ₺ – 125,034.84 ₺Fiyat aralığı: 97,249.32 ₺ - 125,034.84 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 110 H, 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1982 Kasa Banko
137,136.98 ₺ – 176,318.97 ₺Fiyat aralığı: 137,136.98 ₺ - 176,318.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 80 cm 105 H, 300 cm 80 cm 105 H, 320 cm 80 cm 105 H, 340 cm 80 cm 105 H, 360 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1986 Kasa Banko
172,331.97 ₺ – 221,569.68 ₺Fiyat aralığı: 172,331.97 ₺ - 221,569.68 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 100 cm 110 H, 300 cm 100 cm 110 H, 320 cm 100 cm 110 H, 340 cm 100 cm 110 H, 360 cm 100 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ) |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1994 Kasa Banko
90,210.32 ₺ – 115,984.70 ₺Fiyat aralığı: 90,210.32 ₺ - 115,984.70 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1995 Kasa Banko
229,892.10 ₺ – 337,175.08 ₺Fiyat aralığı: 229,892.10 ₺ - 337,175.08 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H, 400 cm 70 cm 105 H, 440 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 360, 400, 440 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ) |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1996 Kasa Banko
153,561.31 ₺ – 197,435.97 ₺Fiyat aralığı: 153,561.31 ₺ - 197,435.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2002 Kasa Banko
242,461.74 ₺ – 290,954.09 ₺Fiyat aralığı: 242,461.74 ₺ - 290,954.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | C Şeklinde ( Oval ), Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
2003 Kasa Banko
58,945.00 ₺ – 74,663.66 ₺Fiyat aralığı: 58,945.00 ₺ - 74,663.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 110 H, 320 cm 75 cm 110 H, 340 cm 75 cm 110 H, 360 cm 75 cm 110 H, 380 cm 75 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Sabit Keson_Dolaplı, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...