360
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
1598 Kasa Banko
69,093.33 ₺ – 88,834.28 ₺Fiyat aralığı: 69,093.33 ₺ - 88,834.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H, 340 cm 72 cm 105 H, 360 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1599 Kasa Banko
59,708.00 ₺ – 76,767.42 ₺Fiyat aralığı: 59,708.00 ₺ - 76,767.42 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1622 Kasa Banko
62,874.66 ₺ – 90,382.33 ₺Fiyat aralığı: 62,874.66 ₺ - 90,382.33 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 75 cm 100 H, 340 cm 75 cm 100 H, 360 cm 75 cm 100 H, 400 cm 75 cm 100 H, 460 cm 75 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 320, 340, 360, 400, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1636 Kasa Banko
64,400.66 ₺ – 82,800.85 ₺Fiyat aralığı: 64,400.66 ₺ - 82,800.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 70 cm 110 H, 300 cm 70 cm 110 H, 320 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H, 360 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1639 Kasa Banko
57,361.66 ₺ – 73,750.71 ₺Fiyat aralığı: 57,361.66 ₺ - 73,750.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 80 cm 105 H, 300 cm 80 cm 105 H, 320 cm 80 cm 105 H, 340 cm 80 cm 105 H, 360 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1666 Kasa Banko
61,458.92 ₺ – 77,847.97 ₺Fiyat aralığı: 61,458.92 ₺ - 77,847.97 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H, 340 cm 70 cm 105 H, 360 cm 70 cm 105 H, 380 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 320, 340, 360, 380 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1668 Kasa Banko
67,717.28 ₺ – 112,862.14 ₺Fiyat aralığı: 67,717.28 ₺ - 112,862.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 70 cm 110 H, 420 cm 70 cm 110 H, 480 cm 70 cm 110 H, 540 cm 70 cm 110 H, 600 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 360, 420, 480, 540, 600 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik, 6 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1679 Kasa Banko
73,750.71 ₺ – 106,528.80 ₺Fiyat aralığı: 73,750.71 ₺ - 106,528.80 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 100 cm 105 H, 400 cm 100 cm 105 H, 440 cm 100 cm 105 H, 480 cm 100 cm 105 H, 520 cm 100 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1686 Kasa Banko
50,322.66 ₺ – 64,700.57 ₺Fiyat aralığı: 50,322.66 ₺ - 64,700.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 100 H, 300 cm 75 cm 100 H, 320 cm 75 cm 100 H, 340 cm 75 cm 100 H, 360 cm 75 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1687 Kasa Banko
64,700.57 ₺ – 93,456.38 ₺Fiyat aralığı: 64,700.57 ₺ - 93,456.38 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 360 cm 80 cm 105 H, 400 cm 80 cm 105 H, 440 cm 80 cm 105 H, 480 cm 80 cm 105 H, 520 cm 80 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 360, 400, 440, 480, 520 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
1692 Kasa Banko
79,056.42 ₺ – 121,219.84 ₺Fiyat aralığı: 79,056.42 ₺ - 121,219.84 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H, 360 cm 70 cm 110 H, 400 cm 70 cm 110 H, 460 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 360, 400, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1694 Kasa Banko
69,000.71 ₺ – 124,201.27 ₺Fiyat aralığı: 69,000.71 ₺ - 124,201.27 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 108 H, 360 cm 70 cm 108 H, 420 cm 70 cm 108 H, 480 cm 70 cm 108 H, 540 cm 70 cm 108 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 360, 420, 480, 540 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik, 5 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...