- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » Kasa Formlarına Göre Bankolar » Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko » L Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko
36 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor
3000 Kasa Banko
30,001.00 ₺ – 30,005.00 ₺Fiyat aralığı: 30,001.00 ₺ - 30,005.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3002 Kasa Banko
30,021.00 ₺ – 30,025.00 ₺Fiyat aralığı: 30,021.00 ₺ - 30,025.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 160 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3007 Kasa Banko
30,071.00 ₺ – 30,075.00 ₺Fiyat aralığı: 30,071.00 ₺ - 30,075.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 160 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3009 Kasa Banko
30,091.00 ₺ – 30,095.00 ₺Fiyat aralığı: 30,091.00 ₺ - 30,095.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 160 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3014 Kasa Banko
30,141.00 ₺ – 30,145.00 ₺Fiyat aralığı: 30,141.00 ₺ - 30,145.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 320 cm 160 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H, 400 cm 180 cm 110 H, 440 cm 180 cm 110 H, 480 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 320, 360, 400, 440, 480 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar) |
3019 Kasa Banko
30,191.00 ₺ – 30,195.00 ₺Fiyat aralığı: 30,191.00 ₺ - 30,195.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 360 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 240, 280, 320, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3020 Kasa Banko
30,201.00 ₺ – 30,205.00 ₺Fiyat aralığı: 30,201.00 ₺ - 30,205.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 160 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3026 Kasa Banko
30,261.00 ₺ – 30,265.00 ₺Fiyat aralığı: 30,261.00 ₺ - 30,265.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3027 Kasa Banko
30,271.00 ₺ – 30,275.00 ₺Fiyat aralığı: 30,271.00 ₺ - 30,275.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 160 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
3028 Kasa Banko
30,281.00 ₺ – 30,285.00 ₺Fiyat aralığı: 30,281.00 ₺ - 30,285.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H, 320 cm 180 cm 110 H, 340 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 260, 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3032 Kasa Banko
30,321.00 ₺ – 30,325.00 ₺Fiyat aralığı: 30,321.00 ₺ - 30,325.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 160 cm 110 H, 200 cm 180 cm 110 H, 220 cm 180 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
3033 Kasa Banko
30,331.00 ₺ – 30,335.00 ₺Fiyat aralığı: 30,331.00 ₺ - 30,335.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 160 cm 110 H, 240 cm 180 cm 110 H, 260 cm 180 cm 110 H, 280 cm 180 cm 110 H, 300 cm 180 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | L Şeklinde Köşeli |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...