- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » Kasa Formlarına Göre Bankolar » Yuvarlak Köşeli Kasa Banko
124 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor
1532 Kasa Banko
75,311.99 ₺ – 100,415.99 ₺Fiyat aralığı: 75,311.99 ₺ - 100,415.99 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1571 Kasa Banko
59,408.09 ₺ – 83,171.32 ₺Fiyat aralığı: 59,408.09 ₺ - 83,171.32 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1584 Kasa Banko
71,289.71 ₺ – 95,052.94 ₺Fiyat aralığı: 71,289.71 ₺ - 95,052.94 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 85 cm 105 H, 260 cm 85 cm 105 H, 280 cm 85 cm 105 H, 300 cm 85 cm 105 H, 320 cm 85 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1591 Kasa Banko
29,704.04 ₺ – 41,585.66 ₺Fiyat aralığı: 29,704.04 ₺ - 41,585.66 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 100 cm 72 cm 100 H, 120 cm 72 cm 100 H, 140 cm 72 cm 100 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 100, 120, 140 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1610 Kasa Banko
52,704.28 ₺ – 63,245.14 ₺Fiyat aralığı: 52,704.28 ₺ - 63,245.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 75 cm 105 H, 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1647 Kasa Banko
67,192.44 ₺ – 91,626.06 ₺Fiyat aralığı: 67,192.44 ₺ - 91,626.06 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1677 Kasa Banko
65,348.90 ₺ – 89,112.13 ₺Fiyat aralığı: 65,348.90 ₺ - 89,112.13 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1689 Kasa Banko
73,300.85 ₺ – 97,734.46 ₺Fiyat aralığı: 73,300.85 ₺ - 97,734.46 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1692 Kasa Banko
79,056.42 ₺ – 121,219.84 ₺Fiyat aralığı: 79,056.42 ₺ - 121,219.84 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 70 cm 110 H, 340 cm 70 cm 110 H, 360 cm 70 cm 110 H, 400 cm 70 cm 110 H, 460 cm 70 cm 110 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 360, 400, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1744 Kasa Banko
37,656.00 ₺ – 56,483.99 ₺Fiyat aralığı: 37,656.00 ₺ - 56,483.99 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 70 cm 105 H, 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 120, 140, 160, 180 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar) |
1749 Kasa Banko
35,644.85 ₺ – 59,408.09 ₺Fiyat aralığı: 35,644.85 ₺ - 59,408.09 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 75 cm 105 H, 140 cm 75 cm 105 H, 160 cm 75 cm 105 H, 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1777 Kasa Banko
125,590.55 ₺ – 167,454.07 ₺Fiyat aralığı: 125,590.55 ₺ - 167,454.07 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H, 320 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...