300 cm 75 cm 105 H
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » 300 cm 75 cm 105 H » Sayfa 2
20 sonuçtan 13-20 arası gösteriliyor
1719 Kasa Banko
50,322.66 ₺ – 64,700.57 ₺Fiyat aralığı: 50,322.66 ₺ - 64,700.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1721 Kasa Banko
58,945.00 ₺ – 90,382.33 ₺Fiyat aralığı: 58,945.00 ₺ - 90,382.33 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H, 400 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 360, 400, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1723 Kasa Banko
47,976.33 ₺ – 61,683.85 ₺Fiyat aralığı: 47,976.33 ₺ - 61,683.85 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1734 Kasa Banko
37,695.69 ₺ – 51,403.21 ₺Fiyat aralığı: 37,695.69 ₺ - 51,403.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1760 Kasa Banko
41,382.78 ₺ – 56,431.07 ₺Fiyat aralığı: 41,382.78 ₺ - 56,431.07 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1761 Kasa Banko
56,431.07 ₺ – 86,527.64 ₺Fiyat aralığı: 56,431.07 ₺ - 86,527.64 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 300 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 380 cm 75 cm 105 H, 420 cm 75 cm 105 H, 460 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 300, 340, 380, 420, 460 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik, 4 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1809 Kasa Banko
78,478.66 ₺ – 100,901.13 ₺Fiyat aralığı: 78,478.66 ₺ - 100,901.13 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H, 360 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340, 360 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1890 Kasa Banko
59,708.00 ₺ – 72,502.57 ₺Fiyat aralığı: 59,708.00 ₺ - 72,502.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H, 320 cm 75 cm 105 H, 340 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 280, 300, 320, 340 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |