240 cm 72 cm 105 H
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
Anasayfa » 240 cm 72 cm 105 H » Sayfa 3
32 sonuçtan 25-32 arası gösteriliyor
1628 Kasa Banko
23,392.76 ₺ – 35,089.14 ₺Fiyat aralığı: 23,392.76 ₺ - 35,089.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 72 cm 105 H, 180 cm 72 cm 105 H, 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1635 Kasa Banko
37,695.69 ₺ – 51,403.21 ₺Fiyat aralığı: 37,695.69 ₺ - 51,403.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1637 Kasa Banko
34,008.59 ₺ – 46,375.36 ₺Fiyat aralığı: 34,008.59 ₺ - 46,375.36 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1647 Kasa Banko
67,192.44 ₺ – 91,626.06 ₺Fiyat aralığı: 67,192.44 ₺ - 91,626.06 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 80 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1655 Kasa Banko
27,415.05 ₺ – 41,122.57 ₺Fiyat aralığı: 27,415.05 ₺ - 41,122.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 72 cm 105 H, 180 cm 72 cm 105 H, 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1656 Kasa Banko
51,178.28 ₺ – 68,237.71 ₺Fiyat aralığı: 51,178.28 ₺ - 68,237.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H, 280 cm 72 cm 105 H, 300 cm 72 cm 105 H, 320 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 240, 260, 280, 300, 320 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1710 Kasa Banko
24,808.50 ₺ – 35,834.50 ₺Fiyat aralığı: 24,808.50 ₺ - 35,834.50 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 72 cm 105 H, 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1711 Kasa Banko
32,165.05 ₺ – 35,089.14 ₺Fiyat aralığı: 32,165.05 ₺ - 35,089.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |