200 cm 70 cm 105 H
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
1502 Kasa Banko
19,555.71 ₺ – 32,592.86 ₺Fiyat aralığı: 19,555.71 ₺ - 32,592.86 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 120 cm 70 cm 105 H, 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 120, 140, 160, 180, 200 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1509 Kasa Banko
19,295.50 ₺ – 30,321.50 ₺Fiyat aralığı: 19,295.50 ₺ - 30,321.50 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 140 cm 70 cm 105 H, 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 140, 160, 180, 200, 220 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1519 Kasa Banko
23,392.76 ₺ – 35,089.14 ₺Fiyat aralığı: 23,392.76 ₺ - 35,089.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1617 Kasa Banko
42,648.57 ₺ – 59,708.00 ₺Fiyat aralığı: 42,648.57 ₺ - 59,708.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1618 Kasa Banko
29,333.57 ₺ – 42,370.71 ₺Fiyat aralığı: 29,333.57 ₺ - 42,370.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1632 Kasa Banko
27,825.21 ₺ – 40,191.98 ₺Fiyat aralığı: 27,825.21 ₺ - 40,191.98 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Engelli, Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1638 Kasa Banko
24,733.52 ₺ – 37,100.28 ₺Fiyat aralığı: 24,733.52 ₺ - 37,100.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1671 Kasa Banko
32,592.86 ₺ – 42,370.71 ₺Fiyat aralığı: 32,592.86 ₺ - 42,370.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1672 Kasa Banko
27,415.05 ₺ – 41,122.57 ₺Fiyat aralığı: 27,415.05 ₺ - 41,122.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1675 Kasa Banko
38,383.71 ₺ – 55,443.14 ₺Fiyat aralığı: 38,383.71 ₺ - 55,443.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1684 Kasa Banko
32,592.86 ₺ – 45,630.00 ₺Fiyat aralığı: 32,592.86 ₺ - 45,630.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 200, 220, 240, 260, 280 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1688 Kasa Banko
22,052.00 ₺ – 33,078.00 ₺Fiyat aralığı: 22,052.00 ₺ - 33,078.00 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...