Ürünler
- Banko Yardımcı Ürünler23 products
- Boyutlarına Göre Bankolar629 products
- Kasa Formlarına Göre Bankolar629 products
- Dolaplı Bankolar Kasa Banko38 products
- Düşük Tablalı (Tezgahlı) Kasa Banko312 products
- Hybrid Tasarım Bankolar (Yan Modüllü Bankolar) Kasa Banko13 products
- Küçük Kasa Banko78 products
- L Bankoya Dönüşebilen Bankolar312 products
- Masa Tipi Bankolar Kasa Banko86 products
- Ön Vitrin / Raflı Bankolar Kasa Banko11 products
- V Kasa Tipi Bankolar Kasa Banko11 products
- Yüksek Kasalı Kasa Banko332 products
- Yuvarlak Köşeli Kasa Banko124 products
- Özelliklerine Göre Bankolar255 products
- Personel Sayısına Göre Bankolar629 products
- Şekillerine Göre Bankolar629 products
1699 Kasa Banko
42,163.42 ₺ – 63,245.14 ₺Fiyat aralığı: 42,163.42 ₺ - 63,245.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 70 cm 105 H, 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Klasik, Ledli, Vip Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1701 Kasa Banko
29,333.57 ₺ – 42,370.71 ₺Fiyat aralığı: 29,333.57 ₺ - 42,370.71 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1703 Kasa Banko
23,300.14 ₺ – 33,655.76 ₺Fiyat aralığı: 23,300.14 ₺ - 33,655.76 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H, 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1706 Kasa Banko
35,852.14 ₺ – 48,889.28 ₺Fiyat aralığı: 35,852.14 ₺ - 48,889.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1707 Kasa Banko
35,852.14 ₺ – 48,889.28 ₺Fiyat aralığı: 35,852.14 ₺ - 48,889.28 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1710 Kasa Banko
24,808.50 ₺ – 35,834.50 ₺Fiyat aralığı: 24,808.50 ₺ - 35,834.50 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 72 cm 105 H, 200 cm 72 cm 105 H, 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H, 260 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1711 Kasa Banko
32,165.05 ₺ – 35,089.14 ₺Fiyat aralığı: 32,165.05 ₺ - 35,089.14 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 72 cm 105 H, 240 cm 72 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Orta (200cm kadar bankolar) |
1712 Kasa Banko
27,415.05 ₺ – 41,122.57 ₺Fiyat aralığı: 27,415.05 ₺ - 41,122.57 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 160 cm 75 cm 105 H, 180 cm 75 cm 105 H, 200 cm 75 cm 105 H, 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 160, 180, 200, 220, 240 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün, Raflı |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1724 Kasa Banko
30,841.93 ₺ – 44,549.45 ₺Fiyat aralığı: 30,841.93 ₺ - 44,549.45 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1727 Kasa Banko
30,841.93 ₺ – 44,549.45 ₺Fiyat aralığı: 30,841.93 ₺ - 44,549.45 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 180 cm 70 cm 105 H, 200 cm 70 cm 105 H, 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 180, 200, 220, 240, 260 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 1 Kişilik, 2 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Küçük (180cm kadar bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1730 Kasa Banko
41,382.78 ₺ – 56,431.07 ₺Fiyat aralığı: 41,382.78 ₺ - 56,431.07 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 70 cm 105 H, 240 cm 70 cm 105 H, 260 cm 70 cm 105 H, 280 cm 70 cm 105 H, 300 cm 70 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
1734 Kasa Banko
37,695.69 ₺ – 51,403.21 ₺Fiyat aralığı: 37,695.69 ₺ - 51,403.21 ₺ % 10 kdv hariç fiyatlar
Seçenekler
Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir
| Boyutlar | Yok |
|---|---|
| Banko Ölçüsü Seçiniz.. | 220 cm 75 cm 105 H, 240 cm 75 cm 105 H, 260 cm 75 cm 105 H, 280 cm 75 cm 105 H, 300 cm 75 cm 105 H |
| Banko Genişlik_Filitre | 220, 240, 260, 280, 300 |
| Şekillerine Göre Bankolar | Düz |
| Kişi Sayısına Göre Bankolar | 2 Kişilik, 3 Kişilik |
| Özelliklerine Göre Bankolar | Ahşap Lambirili (Çıtalı), Ledli, Mdflam Ürün |
| Boyutlarına Göre Bankolar | Büyük (300cm den büyük bankolar), Orta (200cm kadar bankolar) |
Load more products
Loading...